Zwiększenie zakresu promocji bukmacherskich staje się możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnych kodów. Wpisanie ich w formularzu rejestracyjnym przyznaje dodatkowe korzyści, niedostępne dla wszystkich. Czy STS posiada kod promocyjny? Gdzie go znaleźć i jakie korzyści przynosi dla nowych użytkowników?

 

Kod promocyjny STS- czy warto go posiadać?

Kody promocyjne dostępne u większości bukmacherów przyznają bardzo atrakcyjne warunki gry. Rejestracja konta to proces maksymalnie uproszczony, którego celem staje się jak najszybsze udostępnienie typerom możliwości zawierania kuponów. Wpisując dane osobowe w formularzu rejestracyjnym, nie warto zapominać o polu z kodem promocyjnym. Aby go otrzymać, należy najpierw odwiedzić serwis internetowy bukmachera lub niezależny portal informacyjny dla typerów.

Kod promocyjny STS istnieje od dawna, jednak jego nazewnictwo podlega zmianom. Wymusza to śledzenie informacji od bukmachera, co najłatwiej zrobić na stronie zawodtyper.pl. Kody STS umożliwiają stworzenie sobie preferencyjnej pozycji na start, dzięki otrzymaniu szeregu bonusów zakładowych.

Jakie korzyści dają kody STS?

Kody STS odblokowują promocyjny pakiet startowy w postaci bonusu bez depozytu, promocji zwiększającej środki po pierwszej wpłacie na depozyt, a także freebetów na Bet Games oraz sporty wirtualne. Kod promocyjny STS daje również możliwość skorzystania z niezwykle atrakcyjnego cashbacku, który w STS został zwolniony z warunków dodatkowego obrotu.

Wpisując kod polecający STS, każdy gracz otrzymuje freebet bez depozytu o wartości 25 zł. Można go wykorzystać do obstawiania pełnego spektrum oferty na zakłady przedmeczowe oraz live. Zakład bez depozytu stanowi jedną z najciekawszych propozycji na rynku bukmacherskim, docenianą przez każdego typera.

Kod polecający STS przyznaje także 100% bonusu od pierwszej wpłaty na konto typerskie. Wpłacając 100 zł, stan konta typerskiego wyniesie 200 zł. Bukmacher STS ustalił limit na maksymalną kwotę bonusu w wysokości 1200 zł.

Kody STS otwierają również dostęp do zakładu bez ryzyka. Jego wartość osiąga imponującą kwotę 235 zł. Cashback warto wykorzystywać obstawiając na pełną stawkę. Wygrana osiągnie wówczas znaczne wartości, a przegrana nie będzie niosła ze sobą żadnego ryzyka utraty prywatnych pieniędzy. Cashback w STS nie podlega dodatkowym warunkom obrotu, zatem pieniądze dostępne są od zaraz.

Gdzie znaleźć kod polecający STS?

Kod promocyjny STS (znany również pod nazwą ''kod polecający STS''), otrzymamy bezpośrednio od bukmachera STS, a także za pośrednictwem niezależnych portali informacyjnych. Głównym źródłem informacji dla graczy staje się serwis Zawód Typer, stanowiący kompleksową bazę skutecznych narzędzi do typowania, przydatnych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych typerów. Kody STS oferowane przez Zawód Typer zostały uzupełnione o recenzje każdego typu promocji, zestawiając ją z ofertą konkurencji. Bieżąca aktualizacja bazy informacyjnej o promocjach legalnych bukmacherów sprawia, że każdy gracz może z nich czerpać znaczne korzyści i oszczędzać czas na samodzielne poszukiwania. Warto zajrzeć na zawodtyper.pl po pełnowartościowe porady i recenzje, budując dla siebie fundamenty skutecznej strategii typerskiej.

 

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online