W ostatnich tygodniach polski sport odnosi wiele sukcesów! Wystarczy wspomnieć Roberta Lewandowskiego, Igę Świątek, Bartosza Zmarzlika czy nasze narodowe drużyny siatkarzy oraz koszykarzy. Już wielu fanów sportu zastanawia się kto zasługuje na sportowca roku, a kandydatów jest wielu. Niektórzy bukmacherzy, w tym np. Betfan, mają już swoje przewidywania!

Iga Świątek pewniakiem Betfan na sportowca roku

Już od kilku lat w walce o tytuł Sportowca Roku w Polsce liczą się tak naprawdę tylko trzy nazwiska – Iga Świątek, Robert Lewandowski oraz Bartosz Zmarzlik. Każda z tych osób broni się swoimi wynikami oraz ma rzesze fanatyków.

Oczywiście nie da się obiektywnie wycenić, który sukces jest bardziej wartościowy. Każdy z wymienionych atletów pokazuje, że jest w światowej czołówce. Tak też już nie dziwi określanie tego tytułu jako nagrody dla najpopularniejszego sportowca, ponieważ w końcu nagrody są przyznawane przez głosowanie Internetowe czy SMS.

Betfan to legalna firma zakładów bukmacherskich w Polsce, która jako jedna z kilku wystawiła kursy na zwycięstwo w Plebiscycie na Sportowca Roku 2022. Wartości wystawianie przez firmy oferujące obstawianie często dyktują kto jest faworytem w sporcie. W końcu mowa o ekspertach, których pracą jest ocena szans – na podstawie matematyki oraz swojej ogromnej wiedzy. Tak więc jest do dobry wyznacznik.

Betfan to bukmacher, który wyróżnia się na tle konkurencji właśnie między innymi możliwością obstawiania różnych zdarzeń nie związanych stricte z rywalizacją sportową. Betfan opinie ma za to dobre, ponieważ proponuje graczom coś, czego nie dostaną czasami nigdzie indziej.

Wracając do naszego głównego wątku, analitycy Betfana jako znaczną faworytkę do tytułu Sportowca Roku stawiają Świątek – kurs na jej wygraną to zaledwie 1,1! W praktyce oznacza to niemal pewną pozycję. Polka w tym roku wygrała dwa Wielkie Szlemy (Roland Garros oraz US Open) oraz zanotowała imponującą serię 37 wygranych meczów z rzędu. Wpływ na to ma także pozycja tenisa ziemnego w światowym sporcie.

Robert Lewandowski jest drugi w kolejności do zdobycia tytułu Sportowca Roku w Polsce z kursem na poziomie 8.00 w Betfan. Polak jest gwiazdą światowej piłki i robi furorę po transferze do FC Barcelony strzelając tam gola za golem. Jednak w jego przypadku łatwo wyobrazić sobie drogę do pokonania Świątek. Mianowicie czeka nas w tym roku jeszcze mundial i tam sukces polskiej reprezentacji pod wodzą Roberta Lewandowskiego na pewno przekonałby Polaków do głosowania na piłkarza.

Taniec z Gwiazdami także u bukmacherów?

Betfan to jednak nie jedyny bukmacher, który w swojej ofercie ma zakłady na szeroko pojętą rozrywkę. Jako ciekawostkę można podać, ze jeden z nowszych legalnych bukmacherów w Polsce, czyli Fuksiarz (sprawdź recenzję bukmachera Fuksiarza posiada między innymi ofertę na typowanie Tańca z Gwiazdami.

Jednak to Betfan jak już prędzej było wspomniane wyróżnia się niestandardowymi zakładami bukmacherskimi. Wystarczy tutaj wspomnieć, że można u nich typować chociażby cenę Bitcoina, premiery filmów i gier, transfery czy nawet pogodę!

Warto zaznaczyć, że w ostatnich latach bardzo popularnymi w Polsce zakładami stały się te na wybory prezydenckie czy parlamentarne. Naturalnie szczególnie te odbywające się w naszym kraju. W tym wypadku już nie tylko Betfan czy Fuksiarz mają oferty na te zdarzenia, a właściwie wszyscy bukmacherzy w Polsce. Takie kwestie pokazują też rozwój tej branży i łatwo założyć, że z czasem coraz więcej wydarzeń poza sportowych będzie do obstawiania.

Autor: Redakcja Obstawiamy.info – portal z typami, recenzjami oraz poradami dotyczącymi zakładów bukmacherskich  

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online