#NieIdźWKoronę: kup racę-cegiełkę i pomóż walczyć z koronawirusem!

Stowarzyszenie Jedna Odra uruchomiło akcję #NieIdźWKoronę, której głównym celem jest zbiórka funduszy na walkę z koronawirusem. Akcja prowadzona jest w internecie m.in. poprzez oficjalny Funpage JO. Aby wesprzeć akcję, wystarczy zakupić racę-cegiełkę, a cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc w walce z epidemią. Szczegóły przedstawiamy poniżej:

"Cały czas prowadzimy akcję #NieIdźWKoronę.

Lada dzień czekają nas kolejne zakupy, ale niestety możemy mieć problem z ich dokonaniem bo pieniędzy na koncie jest niewiele.

Raz jeszcze prosimy o pomoc, a żeby Was zachęcić zachęcamy do zakupu rac-cegiełek. Ich koszt to 30zł, a cały dochód przeznaczamy tylko na pomoc w walce z epidemią.

Oczywiście aktualnie odbiór rac po wcześniejszym uzgodnieniu terminu na poszczególnych dzielnicach i w FC. Jak tylko obostrzenia zostaną zniesione będziecie mogli odebrać swoje race także w naszym lokalu.

Aby zakupić race przelewamy min. 30zł za sztukę na rachunek bankowy nr 37 2030 0045 1110 0000 0316 0960 (Bank BGŻ) w tytule podając "darowizna na cele statutowe - walka z koronawirusem" (wpłaty bez takiego tytułu będą do Was zwracane). Na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. natomiast wysyłamy potwierdzenie wpłaty. Na podstawie maili będziemy tworzyli listę zamówień.

Oczywiście wciąż można dokonywać wpłat innych kwot jako darowizny. Każda złotówka zostanie przeznaczona na pomoc ratownikom i lekarzom!"

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online