Marcin Niemczyk - wywiad dla Historia Odry Opole przez meczem z Polonią Bytom

Piłkarskie emocje zbliżają się coraz większymi krokami. Sobotnie spotkanie z Polonią Bytom będzie doskonałą okazją do wspólnego świętowania awansu do Nice I Ligi z naszymi piłkarzami. Tuż po zakończeniu meczu kibice Odry przemaszerują na opolski Rynek, gdzie oczekiwać będą autorzy wspaniałego sukcesu. Wśród nich znajdzie się Marcin Niemczyk, zdobywca dwóch goli w obecnym sezonie, w tym jednego przeciwko najbliższemu rywalowi. Zapraszamy do lektury rozmowy z naszym napastnikiem, który liczy na kolejne trafienie w spotkaniu z Polonią.


Historia Odry Opole: - Przed Wami ostatni mecz w sezonie. Zwycięstwo może Wam zagwarantować zdobycie mistrzostwa II ligi. Jak idą przygotowania do meczu?

Marcin Niemczyk: - Wiem, że może wydawać się to już nudne, ale przygotowujemy się jak do każdego meczu. Bez większych zmian. Chcemy zwycięstwem zakończyć ten udany sezon i zrehabilitować się po dwóch ostatnich porażkach.

HOO: - Słupek, poprzeczka oraz dużo walki z Twojej strony w ostatnich czterech spotkaniach. Przełamiesz się w sobotę, jeśli otrzymasz szansę?

MN: - Mogę obiecać, że jak zagram to dam z siebie 120%. Najważniejsze abyśmy wygrali, choć nie ukrywam, bardzo bym się cieszył z bramki, tym bardziej, że w ostatnich meczach nie chciała wpaść do siatki.HOO: - Z Polonią Bytom masz dobre wspomnienia. To właśnie Twój gol dał 3. punkty jesienią dla Odry. Miło byłoby zakończyć sezon zdobyczą bramkową oraz pierwszym miejscem na koniec rozgrywek.

MN: - Tak jak mówisz. Mam naprawdę dobre wspomnienia z Bytomia, ale to już historia. Jakby udało nam się wygrać ligę to świetnie, choć nawet gdyby stało się inaczej to i tak trzeba cieszyć się z bardzo udanego sezonu.

 

HOO: - Zgadza się. Zasłużyliście na świętowanie awansu do Nice I Ligi. Jakie macie zatem plany po meczu?

MN: - Z tego co mi wiadomo, po meczu mamy przejazd autokarem na Rynek i wraz z kibicami Świętujemy kolejny awans w Opolu. Oczywiście wszystkich kibiców zapraszamy na mecz jak i pomeczowe świętowanie! To także wielka zasługa naszych fanów.

Rozmawiał: Sebastian Bergiel 
Fot: KatowickiSport.pl

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online