Odra Opole - Grunwald Ruda Śląska 2:1Przez niemal godzinę trzeciego w sezonie spotkania, można było odnieść wrażenie, że mecz z Grunwaldem przejdzie do historii jako bezproblemowe zwycięstwo na co wyraźnie się zapowiadało. Jak się okazało w ostatnich 30 minutach kibice byli świadkami trudnej walki naszego zespołu o komplet punktów. Pierwszą połowę zdominowali całkowicie niebiesko-czerwoni, którzy udokumentowali swoją wyższość dwiema bramkami. W 3 minucie meczu po świetnej akcji w wykonaniu Mateusza Gancarczyka z Mateuszem Bodziochem i płaskim strzale na bramkę Marcina Soldaka, wybitą piłkę przez bramkarza do bramki skierował niezawodny Janusz Gancarczyk. W 22 min meczu na 2:0 podwyższył Waldemar Gancarczyk, który na raty z bliskiej odległości pokonał bramkarza Grunwaldu.

Do 61 min mecz toczył się głównie pod dyktando Odry, a goście rzadko stwarzali groźne sytuacje pod bramką gospodarzy. Po błędzie w polu karnym Odry Mateusz Peroński fauluje zawodnika gości a sędzia dyktuje rzut karny, którego pewnym egzekutorem staje się Michał Brzozowski. Od tego momentu goście przejęli inicjatywę czując, że mogą pokusić się o bramkę wyrównującą, jednak ostatecznie udało się Odrze zakończyć spotkanie zwyciężając 2:1.