Plebiscyt „Sportowiec Roku 2016”

28 listopada startuje 49.plebiscyt Nowej Trybuny Opolskiej i Urzędu Marszałkowskiego "Sportowiec Roku 2016". Najnowsza odsłona plebiscytu z wielkimi tradycjami i jedynego w naszym regionie na taką skalę, ma nową formułę, a na początek organizatorzy czekają na zgłoszenia w czterech powiatowych kategoriach: najpopularniejszy sportowiec, najpopularniejsza drużyna, najpopularniejszy trener, najpopularniejszy nauczyciel WF.

Spośród wszystkich zgłoszonych - których można wskazać dowolną liczbę - najlepsi awansują do finału wojewódzkiego i w nim stoczą walkę o miejsca na podium na Opolszczyźnie. Rywalizacja będzie się toczyła także w osobnej kategorii „Mistrzowie Sportu Opolskiego”, a w tym gronie na pewno nie zabraknie najlepszych w regionie piłkarzy i ich trenerów oraz naszych topowych zespołów.

Zwracamy się do wszystkich ludzi futbolu z prośbą o udział w plebiscycie, poprzez zgłaszanie kandydatur piłkarzy, trenerów, drużyn. Nie tylko tych, którzy występują w rywalizacji z najlepszymi w kraju, nie tylko tych zespołów, które grają na szczeblu centralnym, ale wszystkich. Tych, którzy kochają piłkę nożną, jest ich pasją realizowaną choćby w A klasie, czy B klasie, wreszcie trenerów - nauczycieli najmłodszych adeptów piłki i nie tylko. 

Mamy wielu wspaniałych piłkarzy we wszystkich zakątkach regionu, wielu zasłużonych, ale i stawiających pierwsze kroki szkoleniowców. Warto ich nagrodzić za trud, poświęcenie i radość, której dostarczają nam w każdej kolejce piłkarskiej.

Pokażmy jak wielka jest siła piłki nożnej w regionie i jak wielu wiernych kibiców mamy! Zachęcamy raz jeszcze do zgłaszania kandydatów i ich wspieranie!

Zgłaszać kandydatów można poprzez internetowy formularz na stronie nto.pl/sportowiec

Głosowanie (za pomocą sms-ów) rozpocznie się 28. listopada i potrwa do 30. grudnia. Szczegółowe informacje związane z plebiscytem, listy nominowanych i wyniki znajdą się na stronie www.nto.pl/sportowiec.

Źródło: Opolski Związek Piłki Nożnej 

 

 

 

 

 

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online