Gryf Wejherowo - Odra Opole w TVP3 Opole!

Znakomite wiadomości dla kibiców Odry płyną z regionalnego ośrodka TVP w Opolu. Już 25 marca o godz. 15:50 rozpocznie się bezpośrednia transmisja z meczu 23. kolejki o mistrzostwo II ligi: Gryf Wejherowo - Odra Opole. Relacja dostępna będzie na antenie wszystkich regionalnych ośrodków Telewizji Polskiej. To już trzecie ligowe starcie na szklanym ekranie z udziałem "niebiesko-czerwonych" w aktualnym sezonie. Spotkanie skomentuje duet: Adam Wołek i Jakub Biel a studio na płycie poprowadzi Kuba Trzaska.

- Transmisja z meczu w Wejherowie, to ukłon w kierunku opolskiej publiczności. Jest to jeden z najdalszych wyjazdów Odry w sezonie. Zdajemy sobie zatem sprawę, że wielu fanów "niebiesko-czerwonych" nie mogłoby tego meczu oglądać - mówi dyrektor TVP3 Opole, Mateusz Magdziarz. Po raz kolejny będzie to duże wyzwanie logistyczne dla naszego ośrodka, dlatego też w piątek część naszej ekipy zamelduje się na miejscowym stadionie. Dzięki dobrej współpracy z pozostałymi ośrodkami regionalnym TVP, cała Polska będzie mogła śledzić występ piłkarzy z Opola. Oczywiście relacja nie doszłaby do skutku, gdyby nie wsparcie władz miasta Opola, Grupy Azoty oraz Energetyki Cieplnej Opolszczyzny.

- Jednocześnie chciałbym dodać, że przygotowujemy się do transmisji jeszcze jednego spotkania Odry w rundzie wiosennej. Wstępnym faworytem jest spotkanie z Radomiakiem w Radomiu, ale niewykluczone, że na dużo bliższym odcinku może pojawić się taka realizacja. Myślę w tym miejscu o Rakowie Częstochowa, czyli meczu, który może również elektryzować opolską publiczność - zakończył Magdziarz.

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online