Historia Odry Opole ma już 10. lat!

11 kwietnia 2017 r. to dla naszego portalu dzień szczególny. Dziś bowiem świętujemy okrągłą 10. rocznicę istnienia Historii Odry Opole. Był to niezwykle pracowity i wcale niełatwy czas. Wraz z tysiącami fanów naszego klubu przeżywaliśmy wspólnie wzloty i upadki naszych piłkarzy, regularnie wspominaliśmy to co najpiękniejsze w historii klubu, współtworzyliśmy obchody 65. oraz 70. lecia Odry, ale przede wszystkim - mamy nadzieję - daliśmy Wam sporo radości z projektu, któremu wielu kibicowało. Nie brakowało w tym czasie wielu słów pochwał, krytyki oraz wytykania błędów. Przyjmujemy wszystko na klatę, dziękując za ciepłe słowa jak i krytykę, bowiem nawet ona - o ile jest konstruktywna - stanowi swego rodzaju motywację do postępu.

Przy okazji pięknego jubileuszu, warto wspomnieć o osobach bez których Historia Odry, nie przetrwałaby tak długo. To właśnie wspaniali ludzie, pasjonaci oraz miłośnicy naszego klubu, poświęcali oraz poświęcają w dalszym ciągu swój prywatny czas, aby móc pielęgnować bogatą historię "niebiesko-czerwonych". Warto w tym miejscu im wszystkim podziękować za aktywne wsparcie i pomoc przy tworzeniu portalu:

Janek Morawiak, Jerzy Jakubiak, Aleksander Filipowski, Grzegorz Bieniarz, Sabina Pachuta, Janusz Bergiel, Krzysztof Mielczarek, Zbigniew Janik, Janusz Wysocki, Jan Nikisz, Marcin Sagan, Jacek Konopacki, Przemysław Pytlik, Mariusz Górniak, Rafał, Krzysztof z Nysy, Marek, Włodzimierz Krasowski, Adam Kostaniak, Tadeusz Malicki, Aleksandra Wojtowicz, Zbigniew Kurzydło, Mariusz Kozłowski, Ryszard Galla, Sylwia Jarek, Krzysztof Świerc, Janusz Klukowski, Andrzej Potocki, Grzegorz Kotula, Waldemar Szchmidt, Erwin Fandrych, Jerzy Jakubiak, Robert Łukaszewski, Mariusz Łańcucki, Łukasz Wielichowski...oraz wielu innych, których nie wymieniliśmy, a którzy dołożyli swoją cegiełkę.Wierzymy, że 10.lecie Historii Odry to czas, który okaże się szczęśliwy również dla naszych piłkarzy. Liczymy, że nasz mały jubileusz uwiecznimy awansem do I ligi, na którą czekamy z utęsknieniem. Gramy w jednej "niebiesko-czerwonej" drużynie i wspólnie tworzymy Historię Odry Opole!  Dziękujemy, że wytrwaliście z nami :-)

Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online