Piłkarski gadżet - terminarz Euro 2020 z logo klubu lub firmy

Już niespełna miesiąc dzieli nas od wielkich piłkarskich emocji z udziałem reprezentacji Polski w piłce nożnej. 21 marca o godz. 20:45 meczem z Austrią w Wiedniu, kadra pod wodzą trenera Jerzego Brzęczka rozpocznie cykl spotkań w ramach eliminacji Mistrzostw Europy Euro 2020. Eliminacje potrwają aż do końca listopada, a wśród przeciwników grupowych naszej reprezentacji na czele z Robertem Lewandowskim znalazły się również zespoły: Słowenii, Izraela, Łotwy oraz Macedonii. Niestety wątpliwe by w kadrze na najbliższe mecze eliminacyjne znaleźli się piłkarze opolskiej Odry, co nie będzie nikomu przeszkadzało w gorącym dopingu naszym orłom. Znakomitym pomysłem na dodatkowe emocje jest terminarz eliminacji ME przygotowany przez drukarnię Eurocent z Opola.

Specjalnie dla fanów polskiej piłki nożnej, drukarnia Eurocent przygotowała terminarz wszystkich spotkań grupy "G" w ramach Euro 2020. Kibice mogą zaopatrzyć się w terminarz z rozpiską wszystkich spotkań grupowych wraz z podanymi godzinami oraz możliwością uzupełniania wyników. Dodatkową atrakcją jest możliwość zabawy wytypowania pierwszych trzech miejsc na zakończenie eliminacji lub wszystkich spotkań w zależności od wzoru terminarza, które zakończą się 19 listopada 2019 roku. Kilka miesięcy wyjątkowych emocji wraz z terminarzem ułatwi każdemu kibicowi śledzenie wydarzeń grupowych rozgrywek o awans do mistrzostw Europy.

Każdy terminarz może być ozdobiony np. logo klubowym oraz miejscem na reklamę firmy, bowiem terminarz to świetny sposób na promocję firmy lub akademii piłkarskiej. Wizualizację terminarza wraz z logo oraz tekstem drukarnia Eurocent przygotuje dla Was bezpłatnie na podstawie przesłanych materiałów. Terminarz wydrukowany w formie plakatowej A3 lub większym formacie, sprawi mnóstwo radości fanom futbolu. Przypomnijmy, że mecze eliminacyjne potrwają od 21 marca - 19 listopada, zatem otrzymujecie ponad kilkumiesięczną kampanię reklamową w miejscach, gdzie rozdysponowane zostaną terminarze.

Gdzie zatem może trafić spersonalizowany terminarz Euro 2020?

- puby sportowe
- kluby sportowe
- szkółki piłkarskie
- strefy kibica
- biura
- szkoły
- dla osób prywatnych
- na prezent/konkurs
- nagroda w turnieju piłkarskim
- gadżet na targi

Jeśli jesteście zainteresowani terminarzem piłkarskich eliminacji 2020 z Waszym logo, skontaktujcie się drukarnią Eurocent i wydrukujcie dowolną ilość egzemplarzy. Terminarze wysyłane są na terenie całego kraju!

Drukarnia Eurocent Opole
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 533 418 049
Archiwalne zdjęcia

Polecamy

Facebook

CPR certification onlineCPR certification onlineCPR certification online